„Egyedül nem megy…” adták meg télbúcsúztatójuk alaphangulatát sírós-nevetős jelenetükkel a református iskola tanítói. Az utánuk színre lépő Karnevál hercegének és hercegnőjének szavaira kezdetét vette a farsang.

Kicsik, nagyok örömére két alkalommal is. Csütörtökön az alsósok és szüleik, nagyszüleik, pénteken a felsősök és hozzátartozóik búcsúztatták a telet. Évről évre több vendéget köszönthetnek februári mulatságukon az Előd utcaiak, s immáron a két farsangi délután is tömve volt a művelődési központ színházterme.

A nyolcadikosok közül az idén oly sokan vállalkoztak a nyitó keringőre, hogy két csoport is megörvendeztette nagyszerű produkciójával a közönséget.

Az elsősök, másodikosok és harmadikosok jelmezkavalkáddal, a felsőbb osztályok zenés, táncos produkciókkal szórakoztatták a megjelenteket.

25. esztendeje előzte meg óriási várakozás a tanári jelenetet. Az idén az Apáca show robbantott ki fergeteges tapsot.

Az alsósok és a felsősök délutánját is tombolahúzással színesített disco zárta.

A gyereknek, felnőttnek feledhetetlen esemény a szülők önzetlen és áldozatos támogatásával valósult meg.

Farsangról képek itt tekinthetők meg.