NTP-MŰV-20-0134 ntp_emmi_logok_fekvo (1)

 

 

Az előző tanévben a vírushelyzet miatt sajnos nem tudtunk érdemi munkát létrehozni az NTP-MŰV-20-0134 pályázat kapcsán. Nem volt helyünk megtartani az órákat, mindig más és más hiányzott a táncosok közül, így „egyhelyben állva” vártuk, hogy újból nyíljanak a kapuk és tudjunk tervezni, dolgozni. A pályázatban megfogalmazott kiegészítő programok sem valósultak meg, így most igyekszünk újratervezni, hogy mind a gyermekeknek, mind a pályázatnak eleget tudjunk tenni. Bizakodunk a legjobbakban és nem csüggedünk. Erre a legjobb példa, hogy a mostani hónapban 2021.09.15-én szeretnénk megtartani a tehetséggondozottak részére egy rendhagyó népzene órát, majd ezután az alsóbb évfolyamok részére is nyitottá tennénk a programot, ahol a Ludas zenekar közreműködésével közösen játszunk, táncolunk majd. Emellett, ha bizonytalan is még mindig a helyzet a vírushelyzet miatt, de a „IV. Viharsarki Táncháztalálkozó” már szervezés alatt van. Ha megvalósulhat a program és sikerül a gyermekek életét is úgy szervezni, akkor ott leszünk.