Köszönöm szépen mind a 22 osztályunknak, és Vígh Viktor kollegámnak a nemzeti összetartozás napja tiszteletére rendezett  összejövetelünk osztály-iskola-család részénél a bográcsos „főzőversenyen” való helytállásukat.

Külön köszönöm a zsűrielnök, Tercsi József Venesz-díjas, és Életműdíjas mesterszakács elismerő szavait az értékelésnél.

Úgy tapasztaltam, hogy egy igazán jókedvű, összetartozást bizonyító rendezvényünk volt, a finomabbnál finomabb falatokról nem is beszélve.

Elnéztem tanítványaink tekintetét; boldogság, önfeledtség, öröm sugárzott róluk. Köszönöm Önöknek.

Bízom benne, hogy sikerül hagyományt teremtenünk a tegnapi napunkkal, bár a gyerekek azt szavazták meg, hogy minden héten legyen egy ilyen napunk!

Az Önök, az iskolánk dolgozói, és diákjai életére, munkájára Isten gazdag áldását kívánom!

Orosháza, 2023. június 03.

Áldáskívánással:

Víghné Pintér Lilla