Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola iskolarendőre, Kis Rozália rendőrfőhadnagy asszony tollából intézünk:

A Békés Megyei Baleset-megelőzési Bizottság által, 2021. november 17-én szervezett „A jövő biztonságáért!” elnevezésű, általános iskolai közlekedési szakreferenseknek szóló konferencián intézményünk fiatal pedagógusa is részt vehetett.

Nagy Nóra fiatal pedagógusként a napi tanító-nevelő munkája mellett a közlekedési szakreferensi feladatok ellátása során a tanulók szabályos közlekedésre nevelését, a közlekedési balesetek megelőzését is fontosnak tartja.

Ezen tevékenység színvonalasabbá tételéhez, Víghné Pintér Lilla intézményvezető asszony jelenlétében egy Animációs tesztet vehetett át, ami a közlekedésre nevelés, a szabályok tanítása és tanulása, a forgalmi helyzetek szemléltetéséhez, felismerésében nagy segítséget nyújt! …. mert mindenkit hazavárnak!

A cikkhez készült képek iskolánk facebook oldalán megtekinthetőek.