Hálás szívvel mondunk köszönetet mindazoknak, akik felhívásunkra segítségükkel a Nánási család tragédiáját enyhíteni igyekeznek. Öröm látni, hogy mai hideg és rohanó világunkban ilyen sok-sok szerető ember megmozdul és teszi bele szívét lelkét egy-egy jó ügybe. Ezen önzetlen szeretetnek köszönhetően több fórumon is példátlan összefogást tapasztaltunk mind az osztályok, mind a szülői közösség részéről, mind anyagi, mind tárgyi segítségben, így az összegyűlt összegeket a mai napon hivatalos keretek között adtuk át a család részére. A hozzám eljutott információk alapján a sok szülő mellett még külön név szerint szeretnénk köszönetet mondani az alábbi személyeknek, kik e nemes ügyet támogatták:

2.a, az 5.a és 3. a osztály közössége, Atisgép Kft.- Toll Attila, Bús Sándor fuvarozó, Csandáné Havasi Ildikó, Darók Lajos, Darók Norbert, Dominkó Anita, Dominkó család, Gelegonya Péter – Kazszer Kft., Havasi Csaba és felesége, Iványi Építőmester kft., Kaszai család, Koncsek Tamás – Koncsek Trans Kft., Lantos család, Lovásziné Szabó Ildikó, Major István, Majsai Balázs – Majsai Kert Kft., Nácsa Judit, Lehoczki Andrea, Németh Ambrus- egyéni vállalkozó, Németh Kristóf- egyéni vállalkozó, Református gyülekezet, Rucz János és Rucz Jánosné, Sára család, Simon Anikó, Sitkei Anikó és családja, Sléger Tünde, Szőke-Molnár család, Varga Anita, Viola család

„Nem elég tudnunk mi a jó, tennünk is kell..” Iller Barbara

Mindenkinek kívánunk Meghitt, Szeretetteljes, Áldott Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet!

Bánfi-Csizmadia Edit
SZMV elnöke