Iskolánk e tanévben is tárt kapukkal várja a leendő elsős gyermekeket, s igyekszik az iskolaválasztás nehéz döntésében a szülők segítségére lenni.

(Szívből reméljük, hogy a járványügyi helyzet nem fogja meghiúsítani rendezvényeinket!)

• 2020. november 28. (szombat) 9.00-11.00: Őszi sulikóstoló
    Sajnálattal értesítjük a kedves szülőket, járványügyi helyzetre hivatkozva elmarad az Őszi sulikóstoló

Szent András havának utolsó szombatján jókedvű délelőtti barkácsolásra hívjuk a kicsinyeket.

• 2021. január 30. (szombat) 9.00-11.00: Téli iskolanyitogató
    Sajnálattal értesítjük a kedves szülőket, hogy elmarad a Téli iskolanyitogató is a járványügyi helyzet miatt. Helyette február elején kisfilmben tájékozódhatnak induló első osztályainkról és a leendő elsős tanítókról itt, a honlapunkon.

Boldogasszony havának negyedik szombatja délelőttjére invitáljuk a leendő elsősöket és szüleiket.

• 2021. február 16. (kedd) 16.30-17.30: Pancake day (Palacsinta nap)

Sajnálattal értesítjük a kedves szülőket, hogy elmarad a Pancake day (Palacsinta nap) is a járványügyi helyzet miatt.

Húshagyó kedden délutáni vigasságra biztatjuk a lánykákat, kisfiúkat.

• 2021. március 09. (kedd) 8.00-12.00: Beiskolázási nyílt nap

Sajnálattal értesítjük a kedves szülőket, hogy elmarad a Beiskolázási nyílt nap is a járványügyi helyzet miatt. Helyette legyenek szívesek megnézni a honlapunkon található kisfilmünket.

• 2021. március 09. (kedd) 17.00-18.00: Beiskolázási szülői értekezlet

Értesítjük a kedves szülőket, hogy a járványügyi helyzet miatt online szülői értekezletet tartunk ZOOM-felületen 2021. február 24-én 17.00 órától. Részvételi szándékukat legyenek szívesek jelezni a kozpont@refiskolaoh.hu e-mail címen. Köszönjük szépen.