Tisztelt Szülők!

A 2020. 10. 01-én életbe lépett a 431/2020. (IX. 18.) Kormányrendelet 5. §-a szerint az intézmény területére a gyermeket, illetve a tanulót az intézménybe kísérő vagy onnan hazakísérő egy fő nagykorú személy amennyiben a maszkot (orvos, munkavédelmi, illetve textil vagy más anyagból készült) olyan módon viseli, hogy az az orrot és a szájat folyamatosan elfedi, az intézmény területére a testhőmérséklet-mérési pontig léphet be.

A világjárvány következtében életbe lépett rendeletek miatt az étkezési térítési díjak befizetésének rendje megváltozik az alábbiak szerint:

Az étkezési térítési díjakat kizárólag átutalással lehet kiegyenlíteni! A szülő pénztári befizetésére nincs lehetőség!

A fenti intézkedések a rendelet által szabályozott ideig maradnak érvényben, annak változásáról a szokásos módon értesítjük Önöket.

A befizetéssel és az étkezéssel kapcsolatban felmerülő kérdéseiket az etkezes@refiskolaoh.hu e-mail címen tehetik fel.